Widoczne i niewidoczne wirusy – Norton security standard
Internet

Widoczne i niewidoczne wirusy – Norton security standard

Fałszywe „informacje” o śmierci znanej osoby to groźny wirus, który niestety w ostatnim czasie jest coraz bardziej popularny. Wchodzimy w link pod wpływem impulsu, a tam okazuje się, że informacja jest fałszywa. Mało tego, w naszym urządzeniu zaczynają rozprzestrzeniać się groźne wirusy. Jeszcze innym problemem mogą być „fałszywe wiadomości” z linkami, które rozsyłane są do naszych znajomych bez użycia naszej wiedzy. W mediach tego typy sytuacje określane są jako cybeprzestępstwo. W odpowiedzi na ten problem na rynku pojawiły się programy antywirusowe, które zresztą poprzez tak prężny rozwój sieci internetowej muszą rozwijać się w błyskawicznym tempie. Jedną z najbardziej uznanych marek jest program antywirusowy Norton, a jednym przykładów tej marki jest program Norton Security Standard. Jest jednak za późno, gdyż wirus zaczyna coraz bardziej rozprzestrzeniać się w naszym urządzeniu.

Czym jest program Norton Security Standard?

Optymalizacja poszczególnych wersji względem konkretnego urządzenia – to właśnie z tego słynie ten program. Norton Security Standard to kompleksowa ochrania przed istniejącymi wirusami i tymi jeszcze nie wykrytymi przez komputer. Ta wersja oprogramiwania jest jedną z najbardziej uznanych jeśli chodzi o klientów indywidualnych. Trudno się dziwić. Tu nalrży wspomnieć chociażby o takich funkcjach jak 100% Virus Protection. Na sam początek współpracy z oprogramowaniem otrzymujesz dostęp do specjalisty ds. Norton. Rozpoczynając subskrypcje specjalista ten pomoże Ci zadbać o całkowitą ochronę Twoich urządzeń, w przeciwnym razie klient utrzymuje zwrot kosztów. Norton Security Standard to także ochrona przed wirusami typu „spywere”, oraz innego typu oprogramowaniami pochodzącymi z internetu.

Kolejna zaleta o której warto wspomnieć to wykorzystywanie najlepszych, cywilnych zabezpieczenia do wykrywania zagrożeń. Z taką opcją można bezpiecznie dokonywać transakcji internetowych online. Domową sieć ochrania inteligentna zapora. Zabezpieczone są komputery PC i MAC, ale inne urządzenia takie jak smartfony, czy tablety i to w ramach jednej subskrypcji. 25 GB wolnego miejsca w chmurze pozwala na bezpieczne przechowywanie najważniejszych danych. A skoro o przechowywaniu danych to tu należy też wspomnieć o możliwości przechowywania dodatkowych danych zapasowych. Portal www, który jest prosty w obsłudze zapewnia dodatkową ochronę wszystkich urządzeń. To dlaczego klienci są zadowoleni z tego programu to przede wszystkim prostota – zarówno w obsłudze, jak i instalacji. Licencję kupisz tutaj.