Dla Twojego spokoju – program antywirusowy Norton
Internet

Dla Twojego spokoju – program antywirusowy Norton

Aktualnie programy antywirusowe muszą przede wszystkim ochraniać nasze kroki w sieci. Poczta e – mail, media społecznościowe, zakupy online, czy przelewy bankowe złośliwe oprogramowania i wirusy są zagrożeniem dla naszych urządzeń. Programy muszą je chronić jednocześnie nie zaburzając ich pracy. Od wielu lat niezmiennym zaufaniem w oczach klientów cieszy się program antywirusowy Norton, który z biegiem lat wprowadza coraz to nowsze aktualizacje, by sprostać wymaganiom rynku. Jednym z przykładów jest program Norton Security Deluxe.

Czym jest program Norton Security Deluxe?

Aż 5 urządzeń jednocześnie – tyle urządzeń obsługuje ta wersja programu. Jeśli chodzi o urządzenia to obejmuje ona systemy Android i iOS i to w ramach jednej subskrypcji. Przy transakcjach internetowych Twoje dane są całkowicie chronione. Jeszcze przed pobraniem aplikacji program ostrzega przez wirusami. Ogromną zaletą jest 100% Virus, który polega na tym, że w momencie rozpoczęcia subskrypcji otrzymujesz dostęp do usług specjalisty ds. Norton. On dokładnie zabezpieczy ochronę Twoich urządzeń.

W innym wypadku klient otrzymuje zwrot kosztów. Ponadto Norton Security Deluxe przede wszystkim chroni przed wirusami typu „spywere”, a także różnego rodzaju oprogramowaniami, które pochodzą z internetu. Norton Security Deluxe wykorzystuje jedną z największych sieci wywiadowczych. A wszystko to, by szybciej wykryć zagrożenia. W sytuacjach kryzysowych klient automatycznie otrzymuje pomoc techniczną. Jak już wyżej zostało wspomniane program działa nie tylko na komputerach, ale smartfonach, czy tabletach. Strony www. Pozwalają na jeszcze szybszą obsługę urządzeń. Twoje dziecko ochraniane jest także przed szkodliwymi treściami blokując ich dostęp do nieodpowiednich stron. Wirusy to nie tylko spowalnianie pracy urządzeń, ale i zagrożenie utraty najważniejszych danych.

W związku z tym niezwykle ważne jest tworzenie kopii zapasowych dokumentów co umożliwia chociażby 25 GB wolnego miejsca w chmurze. Mamy też możliwość zwiększenia wydajności zgodnie z indywidualnymi potrzebami. A skoro o indywidualnych potrzebach mowa to właśnie Norton Security Deluxe jest jednym z najbardziej cenionych programów na naszym rynku. Program sprawdza się w użytku domowym, jak i większych firmach. Klienci zadowoleni są z tego programu przede wszystkim dlatego, że jest nie tylko łatwy w instalacji, ale i obsłudze. Ponadto mimo zaawansowanej pracy nie spowalnia działania systemu.

Polecamy: http://norton-360.pl/