szafa
Internet

Szafa z drzwami przesuwnymi

Planujesz zakup szafy i zaczynasz się zastanawiać w jaki sposób powinna ona wyglądać, czy ma mieć drzwi przesuwne, a może tradycyjnie otwierane lub składane. Chodzisz po sklepach, rozglądasz się jednak na nic nie możesz się zdecydować, bo styl gotowych szaf nie pasuje do Twojego wyobrażenia o atrakcyjnym i estetycznym wnętrzu.

Co robić w takiej sytuacji?

Dobrym rozwiązaniem może być zakup szafy, a nawet całych zestawów mebli przez internet. Mamy dużo producentów na rynku, którzy bardzo chętnie przygotują meble zaprojektowane przez nas czy przez fachowca od projektowania. Wystarczy że prześlemy producentowi dokładne wymiary, podamy z którego tworzywa mają być szafy, drzwi przesuwne w nich i inne elementy, a całość w ciągu paru albo kilkunastu dni zjawi się w naszym domu

Może się to wydawać ryzykowane, jednak nic z tych rzeczy, jeżeli mamy wyobrażenie na temat tego jak ma prezentować się wnętrze, to bez problemu po etapie projektowania można czynność produkcji mebli zlecić przez internet. Gwarantuje że transport dojedzie cały i tak jak przedstawiał projekt.

Sam zamawiałem parę szafek przez internet wykonywanych na wymiar i nie zdarzyło mi się żeby coś odbiegało od rzeczywistego projektu, dlatego też każdemu polecam tą przyjemną formę zakupów.