Antywirus eset – Twój bezpieczny komputer
Internet

Antywirus eset – Twój bezpieczny komputer

W dzisiejszych czasach programy antywirusowe mają nie lada zadanie. Kiedyś należało bowiem ochronić system przede wszystkim przez złośliwymi oprogramowaniami, czy wirusami przenoszonymi przez różnego rodzaju urządzenia na twardym dysku. W dobie internetu musimy chronić się nie tylko przed hakerami rozsyłającymi spamy np. poprzez pocztę e – mail, czy portale społecznościowe, ale i prawdziwymi cyberprzestępcami, którzy w najgorszym przypadku mogą wyłudzić nasze dane, by ukraść pieniądze z konta bankowego. W odpowiedzi na ten problem warto zwrócić uwagę na antywirus Eset – jeden z najlepszych programów antywirusowych w ostatnim czasie.

Antywirus Eset – co to jest?

Jako ciekawostkę na początek warto dodać, że oprogramowanie antywirusowe Eset zostało wielokrotnie nagrodzone przez specjalistów całego świata co do technologii, wydajności i jakości. Sam program przede wszystkim chroni Twoje urządzenie przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami i wirusami – zarówno tymi obecnymi, jak i nowo powstałymi. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy w wolnej chwili lubią surfować po internecie, oglądać filmy, grać w ulubione gry, czy kontaktować się poprzez portale społecznościowe. Jak doskonale wiemy dziś nie tylko często robimy zakupy w internecie, ale i dokonujemy przelewów bankowych, co jest prawdziwą pożywką dla internetowych przestępców – z programem Eset możesz bezpiecznie logować się na swoim koncie bankowym. Program posiada funkcje, które pozwalają na blokowanie możliwości ewentualnego wyłudzania danych, co zdecydowanie wyróżnia to oprogramowanie na tle innych tego typu programów. W przypadku wyżej wspomnianego internetowego przelewu program uruchamia dodatkowe, zabezpieczające okienko.

Kopie zapasowe

Często ludzie popełniają dość spory błąd. Na laptopie zapisują najważniejsze dane nie robiąc kopii zapasowych np. na pendrivach, laptop ginie, a wraz z nim często większość naszego dorobku. Program Eset w tej sytuacji nie tylko umożliwia szybką jego lokalizacje, ale i daje możliwość wysłania wiadomości do przestępcy z żądaniem natychmiastowego zwrotu sprzętu. Dziś cyberprzestępstwo to jak wiadomo nie tylko komputer, ale i inne urządzenia technologiczne, np. smartfon, czy tablet. Instalując program Eset chronisz także tego typu urządzenia przed atakami wirusów, czy cyberprzestępcami. Tym samym nie będziesz już nękany przez niechciane wiadomości, czy połączenia. To co charakteryzuje, a zarazem wyróżnia ten program to łatwość w obsłudze.

Gdzie kupić licencję? Polecamy esetnod32.pl.