szkoła języków obcych
Finanse Inwestycje

Skuteczna nauka języka angielskiego

Język angielski jest niewątpliwie bardzo przydatny w codziennym życiu zawodowym, aczkolwiek nie tylko w tym zawodowym. Tym samym szczególnego znaczenia nabiera konieczność skutecznego nauczania owego języka już od najmłodszych lat. Na rynku mamy do czynienia z funkcjonowaniem bardzo wielu podmiotów, bardzo wielu szkół językowych. Ponadto oczywiście nauka języka angielskiego odbywa się w szkołach.

Aby mieć pewność skuteczności prowadzonych zajęć językowych, warto jest skorzystać z oferty podmiotu o nazwie Języki Katowice. Jest to szkoła języka angielskiego, której działalność jest umiejscowiona w stolicy Aglomeracji Śląskiej. Szkoła o bardzo dużym prestiżu, który wynika oczywiście z sukcesywnego i skutecznego nauczania języka angielskiego. Oferta tejże szkoły językowej jest w głównej mierze skierowana do dzieci oraz do młodzieży. Nauka poprzez zabawę, ale jednocześnie też przygotowanie do egzaminów, do pracy, do posługiwania się tym językiem zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym.

Oferta dla dzieci i młodzieży

Oferta tejże szkoły jest bardzo zróżnicowana. Zajęcia mogą być prowadzone na różnych poziomach, w różnych kategoriach wiekowych jak i przez zróżnicowaną ilość semestrów. Aby móc przystąpić do danej grupy nauczania, dana osoba jest poddawana wstępnemu testowi oraz rozmowie z lektorem. Dzięki temu można ocenić stopień zaawansowania znajomości języka angielskiego. Oferta szkoły jest skoncentrowana na trzech zasadniczych kategoriach:

– Economy Class,

– Comfort Class,

– Master Class,

Poszczególne kategorie różnią się między sobą rodzajem, ilością godzin lekcyjnych oraz dostępnością do określonych materiałów dydaktycznych.

Zajęcia, na które warto uczęszczać

Szkoła cieszy się bardzo dużym powodzeniem między innymi z uwagi na to, że zajęcia są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Owe zajęcia prowadzone przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych lektorów prowadzi się w grupach od 4 do 10 osób. Dzięki temu można odpowiednio dużo uwagi poświęcić każdej z osób. Poszczególne grupy są tworzone z uwagi na posiadane predyspozycje, stopień zaawansowania umiejętności językowych jak również i wiek. W przypadku grup młodzieżowych stosowane są metody motywacyjne oraz określone techniki pamięciowe. Jeśli chodzi o grupy dziecięce, dużą uwagę przywiązuje się do nauczania polisensorycznego. Poprzez zabawę, różnego rodzaju piosenki, rysowanki, poprzez zaangażowanie wszystkich zmysłów można osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Organizowane są także przedstawienia, różnego rodzaju konkursy oraz projekty, dzięki czemu nauka języka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Każdy z uczniów oraz opiekunów ma dostęp do elektronicznego dziennika. Można zatem na bieżąco śledzić postępy w nauce, można sprawdzać oceny oraz aktualny materiał. Ponadto każdy z uczniów okresowo otrzymuje raport z osiąganych postępów w nauce języka angielskiego. Dzięki temu owa nauka jest stale kontrolowana.

Języki Katowice to jedna z czołowych, cenionych na rynku szkół językowych, której oferta dynamicznie się obecnie rozwija.