tlumaczenia przysiegle
Inwestycje

Nowe mieszkanie

Odbierając nowe mieszkanie najważniejsze poza sprawdzeniem dokumentów, jest zwrócenie uwagi na każdy jego aspekt, który może być spartaczony. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ściany i sufit, które nie powinny mieć najmniejszego pęknięcia.

Okna PCV powinny w idealny sposób przylegać do ścian, co można sprawdzić wywołując lekki dym (choćby z papierosa) i nakierowując go na okna zobaczyć czy nie uchodzi na drugą stronę. Drzwi powinny otwierać się w łatwy sposób, jednak powinny przy tym przylegać do samej podłogi, co jest ważne przy ogrzewaniu mieszkania. Farba powinna być nałożona na ściany i sufit w taki sposób, aby nie było na niej żadnych gródek czy zacieków.

Jeśli podłoga jest wyłożona panelami, to powinny one dobrze do siebie przylegać i nie skrzypieć przy wchodzeniu na nie. Trzeba pamiętać o tym, że o naprawę tego, czego nie zauważy się przy odbiorze mieszkania można się również ubiegać w późniejszym terminie, ale w niektórych przypadkach trudno udowodnić, że ubytki były już przy odbiorze.

szczelne okna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *