domki letniskowe
Dom

Domki letniskowe – w górach czy nad morzem?

Od paru ładnych lat można zaobserwować stale postępujący przyrost liczby wakacjuszy spędzających wakacje nad morzem (i nie tylko) w domkach kempingowych. Liczba domków letniskowych także rośnie z roku na rok. W portalach turystycznych stale przybywa ogłoszeń, promujących domki letniskowe – jako najlepsza forma wypoczynku. I trudno się z tym nie zgodzić. Niezależność i spokój, jakie dają domki letniskowe na pewno dostrzegą rodziny z dziećmi, osoby starsze, i pary znajomych.

To do nich głównie skierowana jest ta oferta. Ten kto ceni spokój, ciszę i niezależność z pewnością je wybierze. Dlaczego warto spędzić urlop w domku letniskowym? Postaramy się przedstawić Państwo na podstawie tylko kilku reklam umieszczonych w popularnym serwisie noclegowym oferującym domki kempingowe (również góralskie).

Jedna z najczęściej polecanych ofert to oferta ośrodka wypoczynkowego OW RAJ w Ustroniu Morskim. Wyjątkowo proponujemy tę miejscowość ze względu na leczniczy mikroklimat, atuty krajobrazowe jak i sam charakter nadmorskiej miejscowości, preferowanej przez grupy znajomych. Przedstawiony ośrodek posiada bowiem bardzo duży teren zielony, place zabaw, miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych, stoły do pingponga i miejsce do gry w siatkówkę. Domki letniskowe są o różnym standardzie, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę odpowiednią dla siebie.

Kolejna propozycja to GÓRSKA OSADA – osada domków góralskich w Poroninie okolice Zakopanego. Przedstawiamy ten obiekt, ponieważ chcielibyśmy zwrócić uwagę, iż dzisiaj większość domków wykonanych z drewna służy użytkownikom przez cały rok, szczególnie tym odpoczywającym w Tatrach i Sudetach i nie tylko, którzy korzystają z uroków słońca latem i zimowego szaleństwa. Jak sam gospodarz obiektu je opisuje: to prawdziwe szałasy góralskie, tradycyjnie budowane z płazów i omszone wełnianką, zobaczysz prawdziwe, pięknie rzeźbione sosręby, drzwi z góralskimi motywami, rysie, czy zdobienia na słupach i poczujesz klimat tego regionu.

Jest jeszcze wiele propozycji domków letniskowych w Polsce, jednak nie jesteśmy w stanie ich wszystkich przedstawić dlatego postaramy się wymienić jeszcze tylko kilka z nich, żebyście Państwo mogli wybrać coś dla siebie i postanowić, gdzie chcecie w ciszy i przyjemnie spędzić wakacyjny czas. Oto propozycje noclegu w domkach letniskowych w poszczególnych miejscowościach: Świnoujście – Łunowo, Smołdzino, Linowno.