Internet

Antywirus Norton – bezpieczeństwo sieci i twardego dysku

Program antywirusowy Norton nadal cieszy się ogromnym zaufaniem. Pomimo ciągle powstających, nowych antywirusów, Norton nie traci na swojej popularności – wprost przeciwnie, a to chociażby dzięki najnowszym aktualizacjom, które pozwalają na efektywne działanie chociażby w dobie internetu. A skoro o sieci mowa to warto dodać, że antywirus Norton nie tylko skutecznie chroni Twój twardy dysk, ale i kroki robione w sieci. To ścisła ochrona Twoich danych osobowych, ale i bezpieczeństwa Twojego dziecka. A wszystko to bez żadnego wpływu na pracę Twojego komputera. Warto więc nieco więcej dowiedzieć się na temat wybranych wersji tego antywirusa, gdzie z pewnością każdy z pewnością dobierze swój pod indywidualne zapotrzebowania.

Norton Security premium

Na początek warto dodać, że program może zabezpieczyć aż 10 komputerów, a także urządzeń z systemami Android i iOS jednocześnie, w ramach jednej subskrypcji. Zabezpiecza zarówno duże firmy, jak i klientów indywidualnych, gdzie m.in. blokuje Twoje dane osobowe przed cyberprzestępcami także w czasie zakupów w sieci (przelewy bankowe). Norton idealnie przystosowany jest do pracy w chmurze, gdzie zachowuje aż 25 GB bezpiecznego miejsca na kopie zapasowe danych osobowych, dzięki czemu urządzenie chronione jest przed programami typu ransomware. Antywirus ostrzega przed szkodliwymi aplikacjami jeszcze przed ich pobraniem. Dodatkowo otrzymujesz do usług specjalisty ds. programów Norton. Ten pomoże Ci zadbać o ochronę Twoich urządzeń przed wirusami, w przeciwnym razie masz prawi ubiegać się o zwrot koszów (100%Virus Protecion Promise). Jeśli chodzi o wirusy przenoszone przez internet to program zabezpieczy Cię przed wirusami typu „spyware”. Program wykorzystuje jedną z największym cywilnych sieci wywiadowczych, aby szybciej wykrywać zagrożenia. Ponadto ułatwia ochronę sieci, dzięki inteligentnej zaporze.

Norton Security Deluxe

Program ma wiele podobnych funkcji co wyżej omawiany Norton Security premium. Zabezpiecza komputery, a także różnego rodzaju urządzenia z systemem Android i iOS. Zabezpieczone zostają Twoje dane osobowe zwłaszcza w przypadku przelewów bankowych. Chroni urządzenia przez złośliwymi urządzeniami i aplikacjami. Z pewnością użytkownicy domowi chętnie zdecydują się na tę wersje także przez ochronę rodzicielską, która blokuje Twoje dziecko przed dostaniem się do nieodpowiednich treści. Ponadto w kwestii bezpieczeństwa mamy również automatyczne tworzenie kopii zapasowych do najważniejszych plików.

Polecamy: http://www.norton-security.pl/