Finanse

Solidne konto osobiste

Konto Godne Polecenia to bardzo interesująca propozycja. Rachunek jest
bardzo tani i jednocześnie pozwala na szybsze zbieranie punktów payback. Innowacyjne konto pozwala na dodatkowy zysk – dostajemy większą ilość punktów ( za wydane 5 zł dostajemy 1 pkt payback). Warunki stawiane przez placówkę nie są trudne. Co miesiąc powinniśmy wykonać min 3 transakcje, a suma operacji kartą powinna być wykonana na min 300 zł. Konto Godne Polecenia już długo działa w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za działanie konta, za kartę płatniczą oraz nie ma tu również comiesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Ubezpieczenie kart to jedynie 2 zł. Ogromnym plusem jest niski koszt przelewów Express ELIXIR – wykonanie przelewu to koszt 3 zł. Zlecenia stałe bezpłatne. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelewy SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są kosztowne patrząc na inne banki. Bankomaty należące do banku obsługujemy darmowo, korzystając z bankomatów Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wpłacimy gotówkę zagranicą. Wypłata w oddziale to koszt aż 6 zł. Konto bez problemu możemy założyć przez internet na stronie banku. Konto idealne dla osób mobilnych.

Świetnie sprawdza się u osób, którym zależy na czasie. W ofercie Banku BZ WBK to jedno z lepszych kont, które chwalą sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego konta. Szybko, bez problemów i skutecznie. Spójrzmy czemu powinniśmy posiadać rachunek w WZB BK. Wybierzmy kartę dla siebie i zacznijmy płacić mniej za konto bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *