Finanse

Konto z podwyżką, konto z opcją na zarabianie.

Banki co chwila zaskakują nas swoją ofertą. Jakiś czas temu Bank BGŻ uruchomił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za korzystanie z banku. Z pewnością kwota skusi sporą liczbę klientów, którzy mimo wszystko do końca nie wiedzą jak to działa.

Już to, że dostaniemy cokolwiek za darmo sprawia, że bierzemy to bez wahania. Bank nigdy nie da jakichkolwiek pieniędzy nikomu za darmo. Sumę, którą odda klientowi uzależnia od tej, którą bank najpierw dostanie. Suma zwrotu równa się więc 1% przychodu na rachunek, ale nie będzie większa niż 50 złotych.

Jak zarabiać na rachunku bankowym? Jeśli zechcemy dostać od banku 50 zł, powinniśmy otrzymać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Nasz 1% premii tyczy się tylko najwyższego przelewu na rachunek w przeciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata będzie rozdzielona na części, dostaniemy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest mnóstwo. Klient musi więc wykonać trzy transakcje bezgotówkowe, korzystając z karty płatniczej do rachunku. Samo prowadzenie konta nie kosztuje nic, ale comiesięczna opłata za kartę debetową w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli dostaniemy mniej niż 300 zł, premii nie otrzymamy. Jak więc widzimy nie jest to takie proste. Zakładając nowe konto z podwyżką powinniśmy dokładnie czytać regulamin. Zawsze dostępny jest na stronie www. Nim więc wyślemy wniosek, zobaczmy czy na pewno dostaniemy swoje 50 zł od banku.

Z pewnością nie każdy będzie mógł liczyć na taki prezent. Zwróćmy także uwagę na inne detale wybranego rachunku. Jeśli nie możemy wyszukać informacji na stronce, zawsze możemy zapytać o to pracownika banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *