kamagra
Zdrowie

Czynniki obniżenia sprawności seksualnej

Z obniżonym poziomem sprawności seksualnej możemy mieć do czynienia współcześnie coraz częściej. To zjawisko musi zdecydowanie nas niepokoić i skłonić do podejmowania odpowiedniego działania. Na myśl przychodzi nam bardzo często sięganie po różnego rodzaju leki jak Viagra czy też Kamagra. Jednakże owe leki są tylko wspomaganiem, dobrym wspomaganiem.

Skoro wspomnieliśmy o Kamagrze, to podkreślimy, że jest to jeden z najlepszych leków wspomagających erekcję, ale na pewno nie zastąpi nam ona zdrowej diety, nie zastąpi nam ona elementu podniecenia i dobrych relacji z naszą partnerką seksualną. Dlatego też chcemy w sposób szczególny podkreślić, że podstawowym elementem, który może nam pomóc poprawić poziom zadowolenia z seksu jest znalezienie faktycznej przyczyny owych problemów, a ta może leżeć w bardzo różnych miejscach.

Czynniki ryzyka

Mówiąc o czynnikach ryzyka obniżenia libido, obniżenia poziomu naszej sprawności seksualnej, musimy wskazać na pewne czynniki ryzyka, z którymi de facto do czynienia może mieć każdy z nas i na które tym samym narażony jest każdy z nas, nawet ten, kto nie odczuwa żadnych dolegliwości i cieszy się pełnią zadowolenia ze swojego życia seksualnego. Mówiąc o czynnikach ryzyka wystąpienia zaburzeń erekcji, będziemy wskazywać na te same punkty, które są związane z ryzykiem chorób naczyniowo-krążeniowych. Śródbłonek naczyń krwionośnych prącia jest bowiem narażony na te same zagrożenia co śródbłonek innych naczyń tętniczych. Tym samym jeśli mamy do czynienia z:

– podwyższonym cholesterolem,

– podwyższonym stężeniem trójglicerydów,

– cukrzycą,

– otyłością,

– podwyższonym ciśnieniem tętniczym,

– paleniem papierosów

To tym samym musimy liczyć się z tym, że nasza sprawność seksualna będzie znacząco obniżona, że będziemy mieli problem z uzyskaniem satysfakcjonującego wzwodu, z uzyskaniem satysfakcjonującej erekcji i tym samym będziemy mieli poważny problem z uzyskaniem pełnej satysfakcji z naszego życia seksualnego.

Czynniki poprawy sytuacji

Rozwiązaniem owej sytuacji nie jest bynajmniej sięganie po Viagrę, Kamagrę i inne tego typu leki. Owszem, sildenafil obecny w Kamagrze może nam pomóc w uzyskaniu lepszej erekcji, aczkolwiek podstawą w tym miejscu będzie wyeliminowanie czynników ryzyka, podjęcie odpowiednich działań, a na pewno jednym z kluczowych elementów będzie przyjrzenie się swojej diecie i zasadniczo również trzeba mówić o jej zmianie. O Kamagrze informacje znajdziesz również na STRONIE.

Poza tym oczywiście elementem niezbędnym wydaje się być rzucenie palenia, chociaż bardzo dobrze wiedzą o tym palacze tytoniu, że nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Jednakże jeśli zależy nam na tym, aby móc mówić o bardzo udanym życiu seksualnym, jeśli zależy nam na tym, aby móc mówić o satysfakcjonującym wzwodzie, o satysfakcjonującej erekcji, jeśli nie chcemy zawieść naszej partnerki seksualnej i zapewnić jej maksimum uniesień seksualnych, to warto zadbać o swoją pełną sprawność seksualną. Tym samym należy wyeliminować wspomniane czynniki ryzyka i wprowadzić do swojej codzienności czynniki poprawy sytuacji.