lovegra
Zdrowie

Afrodyzjaki w diecie dla kobiet

Kobiety z różnych powodów nie mają chęci na łóżkowe igraszki. W praktyce brak ochoty na seks oznacza, że kobieta nie czuje się na tyle pobudzona, aby stosunek sprawił jej przyjemność. Na szczęście ten stan przy odpowiednim nastawieniu możemy zmienić. Zadowolenie z życia erotycznego może być o wiele bardziej widoczne pod warunkiem, że zastosujemy naturalne afrodyzjaki przeznaczone dla kobiet. Wiele rzeczy z codziennego otoczenia owoce czy przyprawy mogą zwiększyć nasze libido. Wśród takich specyfików możemy wymienić między innymi czekoladę, cynamon czy też inne specyfiki, co więcej, wymienione substancje są w stanie pobudzić oboje partnerów. Istnieje jednak grupa specjalnych afrodyzjaków, która w gruncie rzeczy jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla kobiet. Wśród tej grupy wyróżniamy między innymi:

Anyż – jest on znany od wielu lat. Jego działanie doceniali między innymi starożytni Rzymianie, którzy podczas swoich biesiad podawali kobietom anyżowe ciasteczka. Zawarty w nich anyż powodował żądze i brak zahamowania co zachęcało je tylko do amorów. We współczesnych czasach tego typu ciasteczka podaje się dodatkowo z dodatkiem miodu co powoduje bardzo mocny wzrost podniecenia a co za tym idzie kobieta nabiera ochoty na harce w łożu.

Szafran – należy ona dalej do bardzo ekskluzywnych przypraw, ponieważ jej cena jest dość wysoka. Pozyskuje się ją z wysuszonych kwiatów krokusa, przez co jest ona w stanie podkręcić każdą kobietę. Wystarczy jej odrobina a płeć żeńska, stanie się chętna na wszelakie zabawy.

Marchew – Chyba najpowszechniejszy i najbardziej dostępny afrodyzjak dla kobiety. Co ciekawe wpływ ma nie tylko samo działanie marchewki, ale także jej kształt. Jednak ostatecznie największą rolę zapewniają różne substancje, które się w niej znajdują, ponieważ to one poprawiają działanie hormonów płciowych w efekcie czego dochodzi do intensywnego wzrostu miłosnych uniesień co w rzeczywistości przekłada się na wiele drobnych czynników powodujących poprawę co kobiety z pewnością uznają za potrzebne. Zresztą nie tylko marchewka podobne właściwości uznane za afrodyzjak daje nam między innymi banan, granat, melon czy mango.

Wyciąg z macy – jest to znana w Ameryce Południowej roślina, która potrafi zniwelować wszystkie dysfunkcje seksualne nawet u kobiet, które przeszły już menopauzę. Można ją w praktyce brać bez żadnych przeciwwskazań bowiem jej nadmiar nie powoduje żadnych efektów ubocznych co z pewnością, ma znaczenie.

Miłorząb – jeden z tradycyjnych składników podnoszących libido, ale nie tylko, ponieważ wpływa on również na intensywność wszelakich doznań podczas gry wstępnej, jak i aktu seksualnego. Układ płciowy zaczyna zupełnie inaczej funkcjonować, przez co zadowolenie z życia erotycznego zwiększa się u każdej kobiety niezależne od jej wieku.

lovegra sklep

Nie tylko smak ale i zapach

Zapachy również mogą działać bardzo podniecająco na kobietę. Zwłaszcza jeśli mówimy tu między innymi o zapachu perfum czy też innych zapachach wpływających na kobietę tak, że dzięki temu afrodyzjakowi całkowicie poddaje się ona podnieceniu to naprawdę ważny aspekt.